FOTOOBRAZY

- Kvalitní plátno Canvas 290g/m2
-Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám.
-Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany.
- Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm
-Dlouhá stálost do 100 let
-Vynikající kvalita barev
-Bezvonný, ekologický tisk
-Součástí je závěsný systém, včetně klínu.

Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů.

 
 
 
 
Fotoobraz 100 x 70 cm
Fotoobraz 100 x 70 cm- Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
1165 Kč  (1135 Kč)
45,46 €  (44,29 €)
Fotoobraz 120 x 80 cm
Fotoobraz 120 x 80 cm- Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
1359 Kč  (1299 Kč)
53,03 €  (50,69 €)
Fotoobraz 40 x 30 cm
Fotoobraz 40 x 30 cm - Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
409 Kč  (399 Kč)
15,96 €  (15,57 €)
Fotoobraz 45 x 30 cm
Fotoobraz 45 x 30 cm - Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
435 Kč  (425 Kč)
16,98 €  (16,59 €)
Fotoobraz 60 x 40 cm
Fotoobraz 60 x 40 cm- Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
489 Kč  (479 Kč)
19,08 €  (18,69 €)
Fotoobraz 60 x 45 cm
Fotoobraz 60 x 45 cm- Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
509 Kč  (499 Kč)
19,86 €  (19,47 €)
Fotoobraz 70 x 50 cm
Fotoobraz 70 x 50 cm- Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
609 Kč  (597 Kč)
23,77 €  (23,30 €)
Fotoobraz 80 x 60 cm
Fotoobraz 80 x 60 cm- Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
799 Kč  (779 Kč)
31,18 €  (30,40 €)
Fotoobraz 90 x 60 cm
Fotoobraz 90 x 60 cm- Kvalitní plátno Canvas 290g/m2 -Obraz je zhotoveny na matném plátně, které je natažené na dřevěný rám. -Plátno má zahnuté natisknute okraje nebo možnost zvolit bílé hrany. - Stabilní rám 2cm hloubka, a šířka rámu 3 cm -Dlouhá stálost do 100 let -Vynikající kvalita barev -Bezvonný, ekologický tisk -Součástí je závěsný systém, včetně klínu. Zhotovení a zaslání 3 - 4 týdny od připsání platby. Poskytnutím Vaší fotografie se zaručujete, že jste vlastníkem autorských práv pro její užití. Upozorňujeme naše zákazníky, že na zboží na zakázku vyrobené dle přání spotřebitele, není možné dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů. fotografie: Před objednáním nám prosím zašlete Vámi vybranou fotografii v co největší kvalitě a vyčkejte na naše schválení. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V případě, že bude námi fotografie schválená, bude po zaplacení objednávky odeslána výrobci pro poslední kontrolu. V případě, že fotografie nebude odpovídat dostačující kvalitě, bude Vaše objednávka stornována. doprava: Pro větší bezpečnost při dopravě Vám budeme obraz odesílat přímo od výrobce. Bude Vám proto zaúčtováno i speciální poštovné (konkrétní cenu najdete v ceníku Dopravy). S platbou prosím vyčkejte na upravené podklady k platbě.
859 Kč  (839 Kč)
33,52 €  (32,74 €)
KONTAKTY
+420 605 592 884
obchod@zivotvpohadce.cz
SLEDUJTE NÁS
+420 605 592 884 obchod@zivotvpohadce.cz